16 listopada 2017

Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Dariusz Przyłas

Dyrektor Zespołu Szkół Godziny urzędowania:codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznie

mgr Renata Sady

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

mgr Joanna Kierach

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas IV-VIII Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

PEDAGODZY

mgr Edyta Heluszka

pedagog - szkoła podstawowa klasy I- IV

mgr Kalina Szawińska

pedagog - gimnazjum i klasy V-VII szkoły podstawowej, logopeda

BIBLIOTEKA

dr Aleksandra Wawroś

Godziny pracy: Poniedziałek -8.00- 13.00 Wtorek – 9.00 – 10.45 Środa – 9:45 – 12:00 Czwartek – 9:45 – 12:35 Piątek – 10:50 – 12:35

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Banduch Maria

geografia,
doradztwo zawodowe

Anna Bałdyga

ceramika

mgr Brygida Cziudai

historia i społeczeństwo

mgr Krzysztof Gembała

muzyka, informatyka

mgr Edyta Heluszka

pedagog szkolny, logopeda

lic. Sandra Hewig

wychowawca grupy 4 - latków,                                                                                                                                    edukacja przedszkolna

mgr Agnieszka Jaźwińska

wychowawca klasy IV, język polski,

mgr Joanna Kierach

matematyka

mgr Agata Kowalska

wychowawca klasy I, edukacja wczesnoszkolna, plastyka, edukacja muzyczna w klasach I – III

mgr Katarzyna Koza

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Hanna Krupa

wychowawca klasy VIII, wychowanie do życia w rodzinie, język polski

mgr Barbara Kubińska

edukacja przedszkolna

mgr Elżbieta Kucharska

terapia pedagogiczna

mgr Oliwia Kulisz – Koza

wychowawca klasy VI A,
język angielski

mgr Jan Maniura

religia

mgr Tomasz Maniura

wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Matusek

wychowawca grupy 5-latków, edukacja przedszkolna

mgr Agnieszka Morąg

wychowawca klasy II A, edukacja wczesnoszkolna

mgr Liliana Mzyk

wychowawca klasy  VI B,                                                                                                                                               język niemiecki, edukacja regionalna

mgr Iwona Nieroda

edukacja dla bezpieczeństwa,

mgr Aleksandra Najgebauer

wychowawca klasy VII, matematyka

mgr Danuta Obidzińska

edukacja wczesnoszkolna,                                                                                                                                       wychowawca świetlicy

mgr Jakub Olczyk

wychowanie fizyczne

mgr Sylwia Patyna

wychowawca klasy III A,                                                                                                                                            edukacja  wczesnoszkolna

Katarzyna Pluta

nauczyciel wspomagający, edukacja przedszkolna

mgr Gabriel Podbioł

język polski

mgr Dariusz Przyłas

religia

mgr Renata Sady

edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewelina Soborak

język angielski

mgr Beata Stężała

chemia

mgr Barbara Synowiec

wychowawca klasy V A
język angielski

mgr Kalina Szawińska

pedagog

mgr Aleksandra Szopka

wychowawca klasy VIC, przyroda,
biologia

mgr Sylwia Świercok

wychowawca klasy V C,                                                                                                                                             język niemiecki
 

dr Aleksandra Wawroś

wychowawca klasy V B,
fizyka, wychowawca świetlicy

mgr Joanna Wawrzyn

wychowawca klasy II B, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe I-III

mgr Barbara Zawadka

wychowawca grupy 6-latków, edukacja przedszkolna