XVII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Libiążu

XVII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Libiążu
6 marca zwycięzcy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej wzięli udział w Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć, zorganizowanym przez zaprzyjaźnioną szkołę KSW w Libiążu. Naszą szkołę reprezentowali: Olga Jaźwińska, Zuzanna Heluszka, Zuzanna Stężała, Piotr Kierach i Zuzanna Kos. Poziom wykonań był bardzo wysoki, członkowie jury długo obradowali, a uczestnicy konkursu obejrzeli w tym czasie wzruszający program artystyczny poświęcony tragicznie zmarłej trzy lata temu Helence Kmieć. Po występie uzdolnionych uczniów libiąskiej szkoły ogłoszono wyniki, uczeń naszej szkoły Piotr Kierach zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi i pozostałym recytatorom, ponieważ był to bardzo wymagający konkurs. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Libiążu za rok.
Agnieszka Jaźwińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *