Jasełka w Przedszkolu

17 grudnia przedszkolaki wystąpiły dla swoich rodziców oraz zaproszonych gości w przedstawieniu jasełkowym. Wiersze oraz kolędy i pastorałki wykonywane przez dzieci wprowadziły nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po występie wszyscy mogli również spróbować pierniczków, które dzieci z ogromnym zaangażowaniem piekły i ozdabiały.

Podczas Jasełek podsumowaliśmy również rodzinny konkurs plastyczny „Bałwan”. Dzieci wraz z bliskimi wykonali wspaniałe prace, które przez całą zimę będą ozdobą naszego przedszkola! Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy!