„Jest taki dzień”

Pod takim hasłem uczniowie Szkoły Podstawowej im.św. Edyty Stein przygotowali świąteczny montaż słowo – muzyczny, którego premierę przedstawili Rodzicom, dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu dzisiejszego popołudnia.
Na scenie zaprezentowali się uczniowie każdej kategorii wiekowej. Było radośnie, świątecznie i rodzinnie.
Na zakończenie , przełamując się symbolicznie opłatkiem, bożonarodzeniowe życzenia złożył dyrektor Dariusz Przyłas.
Serdeczne podziękowania składam wszystkim uczniom, z którymi miałam przyjemność współtworzyć to przedstawienie, a także paniom Joannie Wawrzyn i Agacie Kowalskiej oraz Panu Krzysztofowi Gembale.
Hanna Krupa.