Pasowanie na przedszkolaka

22 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci – Pasowanie na Przedszkolaka.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienie krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, że już dużo potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i taniec,
Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.
Po złożonej obietnicy, Pan Dyrektor Dariusz Przyłas dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania.